I za nepříliš pěkného počasí, které zřejmě ovlivnilo i slabou návštěvu nedělního utkání 9 kola divize B mezi domácím Meteorem a Baníkem Souš předvedl tým Josefa Pletichy zejména v prvním poločase hru, která musela potěšit i jindy kritického předsedu domácího klubu. Aktivní hra a čtyři branky do sítě hostů během prvních 42. minut rozhodly o tom, že tři body zůstanou v Libni.

Už ve 3. minutě přihrál Štefan míč do pokutového území hostí zcela volnému Jelínkovi a ten neměl problém dostat jej za záda brankáře Hanuse. 1 : 0. Severočeši se do první vážnější akce dostali ve 14. minutě Leiblem ale ten svůj průnik po levé straně nedotáhl tak jak si přál. O něco lépe si po chvíli počínal domácí Boruta ale jeho přízemní střela na mokrém trávníku po pěkné akci Míči a Jandy skončila jen těsně vedle soušské branky.  V 19. minutě se o srovnání skóre snažili hostující Banovič a Štípek ale i v tomto případě neúspěšně. To domácí byli efektivnější. Ve 21. minutě utekl po pravé straně svým strážcům Jelínek jehož ostrý centr se odrazil od bránících hráčů k Junkovi a ten ze svého oblíbeného prostoru poslal míč hlavou do branky hostí. 2 : 0. Domácí sice hru kontrolovali ale ani hráči Baníku Souš zápas nevzdávali a ba naopak se snažili využít každou naskytnutou příležitost k protiútoku. Jenže buď jim stála v cestě spolehlivá obrana nebo brankář Kohlbeck na něž nevyzrál v následujících minutách ani Christof ani nejaktivnější hráč Souše Hošek. Domácí stále s chutí útočili a odměnou jim byla další pohledná akce neúnavně útočícího beka Jurčíka a gólové zakončení Jelínkem. 3 : 0. To probíhala teprve 29. minuta. I nadále se útoky střídaly na obou stranách. Svoji třetí branku v utkání mohl ve 35. minutě vstřelit domácí Jelínek, ale jeho hlavičku Hanus vyrazil na roh a následně se pak pro zranění nechal vystřídat. Ve 37. minutě se dvakrát vyznamenal domácí brankář Kohlbeck. Nejprve vyrazil na roh dělovku Banoviče a následně zlikvidoval i hlavičku Hoška. Poslední minuty prvního poločasu patřily opět domácím fotbalistům. Ve 42. minutě poslal Jurčík dlouhý pas na Junka, který míč pohotově sklepl před Omcirka a ten už věděl co s ním. 4 : 0. A mohlo to být ještě víc. Ve 45. minutě při dalším obléhání branky hostí přihrál aktivní Jelínek Junkovi ale jeho technická střela „jen“ olízla břevno.

V druhém poločase se sice domácí i nadále snažili vstřelit další branky ale obrana hostí už byla pozornější a tak většina akcí končila před pokutovým územím nebo nepřesným zakončením. Hosté měli ve druhém poločase dvě nadějné příležitosti. V 71. minutě se proti Christofovi vyznamenal

Kohlbeck. O pár minut později mu čisté konto ubránil spolehlivý Daňhel když se postavil do střely Leibla, ke kterému se míč dostal po špatné rozehrávce domácího brankáře. Co se nedařilo hostům to vycházelo domácím. Poslední „hřebík“ do „rakve“ soušským na cestu domů přidal Janda, který po pěkné akci Fíčka a Jelínka uzavřel skóre na 5 : 0.

FK Meteor Praha VIII – FK Baník Souš  5 : 0(4 : 0)

Branky: 3. a 29. Jelínek, 21. Junek, 42. Omcirk, 89. Janda I.

ŽK:  1 – 1

HR: Mrkáček

Diváci: 75

FK Meteor Praha VIII

Kohlbeck – Jurčík, Daňhel(82. Frantl), Moudrý, Boruta – Štefan – Jelínek, Omcirk(66. Minárčik),

Janda I., Míča – Junek(77. Fíček). Trenér: J. Pleticha.

P.S.