Hořká porážka 5:4

Včera jsme nastoupili k prvnímu zápasu na trávě v rámci ČLŽ v Chrudimi.Do zápasu jsme vstoupili hodně namotivovaní a plni energie. Od začátku zápasu jsme měli míč na kopačkách,jenže po chybě naší obrany jsme ve 4.minutě prohrávali 1:0. I nadále jsme měli častěji míč na kopačkách, ale Chrudim hrála jednoduše po stranách a to nám dělalo problémy. Naštěstí jsme do konce první třetiny vyrovnali díky gólu Ondry Kupky.

V přestávce druhé třetiny jsme klukům vysvětlili chyby, které dělali a povzbudili k otočení zápasu v náš prospěch. A to se nám povedlo. Na 2:1 zvýšil Adam Zelenka a po krásné individuální akci zvyšoval na 3:1 Ondra Kupka!! Vypracovali jsme si další šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit a byla to škoda!!Ke konci druhé třetiny jsme  inkasovali po jasném neodpískaném faulu na našeho obránce na 3:2.
Třetí tretina byla bohužel výkonnostně úplně jinde. V první minutě, opět po faulu na našeho obránce a neodpískání – srovnání stavu 3:3. Domácí celek se dostal do psychické výhody a potrestal nás dalšími dvěma góly. Ke konci třetiny korigoval po hezké individuální akci Vojta Pešek na 5:4.
Náš výkon nebyl ideální. Hráli jsme na dvě sedmi, záložní řada nepodala výkon hodný jejich kvality. Nechci nikterak obhajovat hráče, ale věřím, že kdyby rozhodčí fatálně neovlivnil utkání, zápas dovedem k vítězství.Dva góly padly po jasných faulech na naše obránce!!!Domácí gólman vykopával přes půlku,po naší reklamaci nám rozhodčí oznámil “naučte se pravidla”. V poslední minutě neodpískal faul na Adama Zelenku ze zádi těsně před vápnem…A to nebylo vše.. Ve finále se nám rozhodčí vysmál a rodičům poklonil.. Nechápu, proč se to děje u dětí, které máme učit a vychovávat !!
Chrudim – Meteor 5:4
Góly – Kupka 2,Zelenka,Pešek