FK Meteor Praha VIII vs. FA Šluknovského výběžku

3 : 2    (2:2)

Základní sestava: Sirotek (36´ Hájek) – Kodýtek, Gregor O., Ceccarelli, Milický (65´Kadlec) – Přibyl T., Lupač, Stojka, Molnár – Turek (60´Růžička), Žák (47´Jeníček)

Branky: 18´ Přibyl T. (1:1), 30´ Turek (2:2), 45´ Kodýtek (3:2)

Dne 13. října zavítal na naše hřiště soupeř ze Šluknovského výběžku. Do utkání jsme vstoupili aktivně, drželi jsme míč na svých kopačkách a snažili jsme se hrát kombinační fotbal. Kombinace se nám ale moc nedařila, protože jsme kazili velké množství přihrávek. I díky nepřesnostem a chybě v obraně jsme dovolili soupeři v 11. minutě skórovat (0:1). V 16. minutě jsme zahrávali přímý kop, k míči se postavil Milický a jeho nádhernou ránu zastavila až tyč hostující branky. Po chybě hostujícího gólmana, který chyboval při výkopu, se k míči dostal Turek, nahrál na volného Přibyla T. a ten srovnal skóre na 1:1. Hra se poté vyrovnala a “přelévala” se z jedné strany na druhou. Ve 26. minutě jsme špatně zahráli offside systém a soupeř toho využil a ujal se vedení 1:2. To mu naštěstí nevydrželo moc dlouho, protože ve 30. minutě pro změnu chybovala obrana soupeře, v závaru před brankou se nejlépe zorientoval Turek a vyrovnal na poločasových 2:2.

Ve 45. minutě jsme zahrávali rohový kop, k odraženému míči se dostal Kodýtek a “protlačil” jej až za brankovou čáru do sítě soupeře (3:2). Dále jsme se snažili napadat rozehrávku soupeře a mít míč pod kontrolou. Začala se nám dařit kombinace a hlavně jsme ve většině případů byli u míče dříve než soupeř. Měli jsme i několik šancí na navýšení skóre, ale žádná z nich brankou neskončila. A tak dnešní upracované utkání skončilo šťastným výsledkem 3:2.