Liga U19

Kasík  Prejza   Hrdina  Novák

Studnička

branky: Studnička, 5 minuta

střídání:   30  Jasz za Kasíka                   80 Thichonov za Prejza                    80 Hořejš za Hrdinu                    85 Pilík za Nováka

V neděli ráno jsme hráli doma derby s Vyšehradem.Zápas jsme začali dobře a po hezké kombinaci jsme hned v 5 min otevřeli skóre Studničkou.Poté se hra vyrovnala a  soupeř si vypracoval několik šancí hlavně po našich chybách ve středu obrany ale vždy nás podržel brankář Pytloun.My jsme taky měli další vyložené šance ale branku jsme také nedali.Druhý poločas už byl spíše o bojovnosti s minimem šancí na a tak se nám zápas dovedlo dovést do vítězného konce.Dnes jsem nepodali dobrý výkon ale nahradili jsme ho obrovskou bojovností a disciplínou a dokázali jsme proměnit jednu ze šancí.