31.kolo ČL SD U19 sobota 27.5.2017 10 : 15 T. Bedřichovská

METEOR – FK Jablonec 4 : 4 ( 2 : 1 ) pokutové kopy 3 : 4

Remíza s Jabloncem

Další mistrovské utkání jsme sehráli s fotbalově vyspělým mužstvem FK Jablonec. V úvodu zápasu jsme hráli velmi aktivně, výsledkem byly dvě branky. Ve 13. minutě J. Krob umístil svoji střelu ze 20 metrů do šibenice jablonecké branky 1 : 0. Ve 26. minutě se po pěkné kombinační akci a centru ze strany prosadil J. Vetešník 2 : 0. Za tři minuty si vybral slabší chvilku P. Mareš, střela jabloneckého Jelínka ze 30 metrů propadla do sítě 2 : 1.

Ve II. poločase zvýšili hosté aktivitu, podařilo se jim vyrovnat v 54. minutě Tešlárem po nedorozumění v obraně po kolmém nákopu na branku Meteoru. V 59. minutě šli hosté do vedení, jablonecký Jelínek se prosadil po přímém kopu po zbytečném faulu obrany Meteoru 2 : 3. V 66. minutě vyrovnal po průniku do vápna a obstřelení brankáře hostí J. Krob na 3 : 3. V 90. minutě se po centru z levé strany prosadil v malém vápně neobsazený Fofanach Sheka Sorie       3 : 4. V nastavení mužstvo Meteoru zabojovalo, zvýšilo aktivitu a tlak na soupeře, V. Junek vyrovnal na 4 : 4. Utkání bohaté na branky se přítomným divákům muselo líbit, bohužel branky soupeře byly laciné díky individuálním chybám a slabší obranné činnosti. Zápas nevyšel P. Marešovi, v penaltách získali hosté druhý bod za výhru 3 _4.

Sestava :

Mareš, Bíba, Adenubi, Pátek, Kubík, Klouček, Vácha, Macháč, Krob, Přibyl, Vetešník

Náhradníci : Brožek, Hrnčíř, pouzar, Jelínek, Kadlec, Junek, Josifovski

Střídání : 60. Pouzar – Klouček