FK Meteor Praha VIII – RMSK Cidlina Nový Bydžov   4 : 1

Dnešní zápas rozhodla věc, která není na první pohled viditelná, ale pro nás uvnitř týmu je nesmírně cítit a to je týmový duch. Zcela jednoznačně toto rozhodlo. Kluci ukázali, že mají větší touhu po vítězství a že jsou schopni obětovat víc než soupeř ve prospěch týmu, fanoušků a nás!  Rád bych pochválil tyto hráče:  Trhlín, Veržbický, Martínek, Oswald, Vlček, Pik, Neumann, Klíma, Oliva, Kosina, Žára, Liška, Dohnal a Zemánek. Ano, všichni si zaslouží být jmenováni, protože ze sebe vydali v tomto vedru úplně vše a po zápase jsme si mohli užít ten krásný pocit!!

Na druhou stranu je upřímné si říct, že některé pasáže nám fotbalově úplně nevyšli a máme na čem pracovat. Určitě se na to v tréninkovém procesu zaměříme a dobře potrénujeme.

Rád bych poděkoval všem fanouškům za podporu, děkujeme za přípravu hřiště, doplňování tekutin a cukrů během zápasu.

Sestava: Trhlín, Veržbický, Martinek, Oswald, Vlček, Pik, Neumann, Klíma, Kosina, Žára, Liška, Dohnal, Zemánek

Góly: 2x Klíma, Liška, Zemánek