FK Dynamo České Budějovice – Meteor Praha U17     3 : 2  (2 : 1)

Branky: Bím a Žáček

Dne 11.06.2017 jsme sehráli další ligové utkání, tentokát v Budějovicích s Dynamem. Dnes prohrálo mužstvo, které bylo jednoznačně fotbalově lepší a předvádělo pohledný kombinační fotbal. 2 branky jsme si opět vstřelili sami, ale nezměrnou bojovností se nám vždy podařilo výsledek korigovat. Pak ale zasáhl do hry sudí, který nejprve “přehlédl” odhození našeho hráče ve vápně soupeře před zakončením a v následném protiútoku “přehlédl” jasnou ruku soupeře a přihození si míče do běhu, z čehož následně zakončil hráč Budějovic přesnou střelou k tyči. Naši hráči zaslouží pochvalu nejen za dnešní zápas, ale za celkové zlepšení v průběhu jarní části sezony. Máme na videu nahraný náš zimní zápas se stejným soupeřem a po dnešním zápasu mohu zodpovědně říci, že jsme jaro nepromrhali, ba naopak, že se všichni hráči neskutečně změnili z nakopávačů ve fotbalisty. Kluci, přeji Vám hodně štěstí, osobní a fotbalové úspěchy v dalších sezonách a rocích. Jsem hrdý, že jsem Vás mohl vést a vidět vaše neskutečné herní zlepšení. Díky.