33.kolo ČL SD U19 sobota 10.6.2017 10 : 15 T. Bedřichovská

METEOR – DUKLA PRAHA 2 : 1 ( 0 : 0 )

Výhra na závěr soutěže

V úvodu zápasu měla Dukla více ze hry, v poli dobře kombinovala, byla dobrá na míči, ve finální fázi se však neprosadili. Meteor postupně hru vyrovnal. I. poločas zápasu skončil 0 : 0.

Ve druhém poločasu naše mužstvo zvýšilo aktivitu, agresivním napadáním a následným ziskem míče se do velké šance dostal J. Krob, kterého ve vápně fauloval brankář Dukly. V 54. Minutě penaltu proměnil T. Přibyl 1 : 0.

V 71. minutě se po tlaku na hráče Dukly dostal k míči ve vápně opět T. Přibyl a nekompromisně zvýšil na 2 : 0.

V 75. minutě po dobré kombinační akci a střele z hranice vápna snížila Dukla Kottem na 2 : 1.

Do konce zápasu byla hra vyrovnaná, vítězství jsme uhájili koncem sezóny jsme rozloučili vítězstvím v malém derby..

Sestava :

Mareš, Bíba, Pátek, Hrnčíř, Kadlec, Junek, Vácha, Macháč, Krob, Přibyl, Vetešník

Náhradníci : Josifovski, Kotě, Jelínek, Mašek, Lončák

Střídání : 65. Josifovski – Hrnčíř