MEZINÁRODNÍ TURNAJ SENEC
V sobotu 10.6.2017 nás čekal dlouho očekávaný mezinárodní turnaj v Senci na Slovensku. Pro nás trenéry ale i většinu hráčů, to byla první zkušenost s takto velkým turnajem a proto se velmi těšíme a každý v tichu věříme v nějaký úspěch. Rozlosovány byli dvě skupiny po pěti mužstvech, kde jsme byli jediným českým týmem, zbytek týmů tvořily celky ze Slovenska. Na kvalitní přírodní trávě nás čekal první zápas s domácím Sencem, v zápase jsme jasně lepší ale nedáváme šance a vítězíme těsně 2:1. Druhý zápas jsme odehráli s týmem Iv. při Dunaji a po velmi špatném začátku prohráváme 3:1 a komplikujeme si postavení v tabulce. Další zápas porážíme po zcela přesvědčivém a kvalitním výkonu Kalinkovo 5:0. V posledním zápase skupiny narážíme na Petržalku, která jednoznačně předvádí s námi ve skupině nejhezčí fotbal a díky výsledku ostatních soupeřů víme, že výhra nás posune do finále. Zápas je velmi vyrovnaný a vyhecovaný, kdy díky vynikajícímu výkonu brankáře Kubíka Havla a neuvěřitelnému týmovému výkonu kluků v poli, kteří si šáhli na dno svých sil vyhráváme 2:0 a u nás propuká veliká euforie, jelikož víme, že finále nás nemine. Bohužel do finálového zápasu nás čeká dvouhodinová pauza, která se na nás velmi podepíše. Narážíme na tým ŠK JUNIOR TOMÁŠOV, který prošel hladce druhou skupinou a nám ukázal skutečnou kvalitu. Ačkoliv kluky připravujeme a motivujeme je jak nejlépe můžeme , do zápasu vstupujeme špatně a ustrašeně , soupeř střílí branku a většina kluků se úplně sesype. Soupeř nás do ničeho nepustí a zcela jednoznačně nás poráží 3:0. Získáváme tudíž krásné druhé stříbrné místo a jsme naprosto spokojeni. Velmi kvalitně reprezentujeme náš tým FK METEOR PRAHA a ukazujeme , že máme společný týmový duch, který klukům furt říkáme a chceme ho od nich v každém zápase. Jsme na vás hrdý kluci . Veliké DÍKY patří naším skvělým rodičům, kteří nás jeli podpořit a v každém zápase nás hlasitě podporovali a pomohli nám tak ke skvělému umístění. Tak třeba zase za rok .