Ač zbývá do konce soutěžního ročníku divize B odehrát ještě jedno kolo, jistým postupujícím do ČFL se, po vítězství 1 : 4 nad domácím Meteorem, stalo mužstvo Sokola Brozany. Na tomto výsledku měl obrovský podíl zejména s velkou chutí hrající Chukwuma, který v utkání tři branky vstřelil a čtvrtou připravil. Zejména ta v pořadí třetí (jeho druhá) musela uspokojit i ty nejnáročnější fotbalové fajnšmekry.

Výsledek je pro domácí trochu krutý, ale zároveň je potřeba uznat sílu soupeře. Útoky se sice střídaly na obou stranách, ale hráči Brozan byli v zápase přece jen aktivnější a v obraně preciznější. Domácím nejde upřít snahu. I když se zejména v defenzivní činnosti dopouštěli mnoha chyb, stále i díky zákrokům brankáře Bojčuka udržovali naději na dobrý výsledek a to až do osmdesáté minuty. Bohužel, své nadějné příležitosti na vyrovnání či dokonce otočení výsledku, které si vypracovali jak v prvním, tak i ve druhém poločase zůstaly nevyužity. Rozhodující moment přinesla, výše zmíněná, 80. Minuta, kdy se po chybách hned několika domácích hráčů ve středu hřiště dostal k míči Chukwuma. Elegantně prokličkoval mezi obránci a nádherně umístěnou střelou do pravého horního růžku překonal brankáře Bojčuka. Od této chvíle už byly pány na hřišti hosté, kterým se ještě v 84. minutě podařilo rozebrat domácí obranu tak, že z toho byl čtvrtý gól, který přidal opět střelecky potentní Chukwuma. Zatímco po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího odcházeli domácí hráči se sklopenými hlavami, hosté začali s oslavami svého postupu do ČFL.

FK Meteor Praha VIII – SK Sokol Brozany 1 : 4 (0 : 1)

Branky: 57. Běhounek – 9., 80. a 84. Chukwuma, 51. Mešič

ŽK: 2 – 1

Rozhodčí: Duda – Cihlář J., Šauflová

Delegát: Hanzal

FK Meteor Praha VIII:

Bojčuk – Jiřík, Frantl, Daňhel, Janíček(82. Janků) – Běhounek, Holeček(64.Vaněk), Minárčik, Dvořák – Hrdina, Ezeala/Eric. Trenér: Bobek L.

ps