Smolná prohra 1:4 ve Střešovicích.Velká škola nás čekala v utkání, které jsme hráli za naše 04 a ještě proti třetímu týmu tabulky.Povedlo se nám jít do vedení po krásné přihrávce Lukáše Votavy a skvělé zakončení Ondry Kupky. Pak nás soupeř mistama zatlačil a vynutil si spoustu rohových  kopů, z kterého pak i vyrovnal.Do poločasu měli domácí ještě další šance, jednou pomohla tyč, podruhé skvěle chytajici Pepé .Kaňkou bylo zle vypadající a ani neodpiskaný faul na Vaška Dlabače, kterého musela záchranka odvézt do nemocnice, ale naštěstí je Vašik v pořádku. ..Druhý poločas začal tlakem domácích, kteří se hnali za výhrou a snažili se vše hrát přes levou stranu,kde měli v záloze velmi šikovneho  hráče.Jenže naši kluci skvěle bojovali a mistama i slušne kombinovali a soupeř začal být více a více nervózní!Tak v polovině druheho poločasu jsme si vypracovali 2 tisíci procentní šance, jenže nedali a pak po zavaru z našeho rohu jeden z hráčů Střešovic chytil na brankove čáře míč rukou….penalta a zlomový okamžik zápasu! !!Vlčák nedává a následně hned z protiútoku inkasujeme,vysoká škola pro naše hráče. Soupeř se uklidnil, přidal další dvě branky a hotovo.Kluky musím pochválit,hráli skvělý zápas. Více takových zápasů pro nás jen dobře a troufám si tvrdit, že dát gól na 2:1 pro nás, tak neprohrajeme.Výsledek 1:4 (1:1),goly:Ondřej Kupka