Ve svém prvním zápase, v rámci letní přípravy, se značně omlazené mužstvo mužů FK Meteor Praha VIII na hřišti v Xaverově utkalo s juniorkou Slavie. Věkový rozdíl mezi oběma týmy nebyl velký. U domácích činil průměrný věk hráčů, kteří nastoupili do utkání cca 19 let. U družstva Meteoru pak 21 let. Rozdíl však byl v herní kvalitě. Zatímco hráči Meteoru si na sebe teprve zvykají, z čehož i pramenila řada zbytečných chyb a inkasovaných branek, na hře Slavie bylo znát, že jsou v přípravě mnohem dál včetně, už třech, odehraných zápasů. Nezbývá než doufat, že se tým z této vysoké porážky rychle vzpamatuje a ve středečním zápase s Duklou Jižní Město, v Čestlicích, od 18.30 podá lepší výkon.

SK Slavia Praha jun. – FK Meteor Praha VIII 8 : 2 (4 : 0)

Branky Meteoru: Eric a Junek

FK Meteor Praha VIII

Toman (Došek) – Kamlach, Jiřík, Janků, Janíček – Vácha, Holeček, Dvořák, Vaněk – Eric, Hrdina.

Do zápasu také naskočili: V. Junek a P. Láf

psý