Po sobotní porážce s juniorkou Slavie odehráli fotbalisté Meteoru další přípravný zápas. Tentokrát se utkali na hřišti v Čestlicích s Duklou Jižní Město. První poločas byl ze strany divizního týmu katastrofální. Hráči si až na výjimky neplnili své úkoly čehož soupeř využil ke vstřelení čtyř laciných branek. Do druhého poločasu poslal trenér na hřiště obměněnou sestavu, která již svému soupeři nedovolovala to co v prvním. Soustavným tlakem a řadou pěkných kombinačních akcí si hráči Meteoru vypracovali dostatek šancí, ale bohužel využili pouze dvě. Ve své snaze aspoň o srovnání skóre, ale nechávali soupeři hodně prostoru pro brejkové situace což hráči Dukly ve dvou případech využili. Za svůj výkon a bojovnost po celý zápas si ale Dukla vítězství zasloužila.

Dukla JM – FK Meteor Praha VIII 6 : 2(4 : 0)
Branky Meteoru: Dvořák, Hrdina

sestava FK Meteor Praha VIII
1. poločas
Lehký – Soroka, Holeček, Janků, Jiřík – Kamlach, Hanek, Novák, Junek – Vaněk, Hrdina.

2. poločas
Toman – Jiřík, Janků, Hanek, Janíček – Kamlach, Holeček, Dvořák, Vávra – Hrdina, Eric.

ps