Už poněkolikáté za sebou rozhodly o porážce mužstva Meteoru v rámci letní přípravy druhé poločasy. Tentokrát se to přihodilo na půdě třetiligových Záp. Domácí tým se snažil od samého počátku o to aby svoji herní kvalitu vyjádřil i gólově, ale odpovědný a bojovný výkon mužstva z Prahy je do nějakých vážnějších situací nepouštěl. A když se tak stalo, narazili domácí hráči na velmi dobře chytajícího Tomana. Sympatické na hře hostí bylo, že jenom nebránili a při každé možné příležitosti se snažili ohrozit domácí branku. Po jednom takovém rychlém protiútoku byl ve velmi dobré příležitosti faulován v pokutovém území domácích Janků. Následnou penaltu proměnil ve vedoucí gól hostů Hrdina. Hráči Záp sice zvýšili obrátky, ale vyrovnání stále nepřicházelo.

Podobně se utkání vyvíjelo i ve druhém poločase. Hosté si zejména díky své bojovnosti vedení drželi až do 64. minuty. Pak ale přišel zlom. V následujících pěti minutách inkasovali hned třikrát. To ještě nebylo zdaleka vše. Další dvě slepené branky vstřelili domácí v 74. a 76. minutě a bylo po zápase.

SK Zápy – FK Meteor Praha VIII 5 : 1 (0 : 1)

Branka Meteoru: Hrdina

sestava FK Meteor Praha VIII

1. poločas

Toman – Janků, Frantl, Holeček, Jiřík – Kamlach, Ibe, Hrdina, Dvořák – Chizo, Eric.

2. poločas

Lehký – Jiřík, Frantl, Holeček, Janíček – Kamlach, Ibe, Hrdina, Dvořák – Eric, Vaněk.

Do zápasu během druhého poločasu nastoupil ještě Junek.

ps