PO CELÉ UTKÁNÍ JSME MĚLI VELKOU HERNÍ PŘEVAHU S VÝRAZNÝM DRŽENÍM MÍČE. BOHUŽEL JSME NEDOKÁZALI V UTKÁNÍ VSTŘELIT VÍCE BRANEK, SOUPEŘ KORIGOVAL Z OJEDINĚLÉ AKCE V ZÁVĚRU UTKÁNÍ. S ÚROVNÍ HRY PANUJE SPOKOJENOST. S ČÍM MŮŽEME BÝT NESPOKOJENI TAK S MENŠÍM POČTEM HRÁČŮ V POKUTOVÉM A OKOLO POKUTOVÉHO ÚZEMÍ.

FK METEOR VIII- FK ADMIRA 3:1

Branky: Kasal 2x (2x Škoda), Piják (Klíma, Lauridsen)

DRUHÝ TROPICKÝ DEN PO SOBĚ PŘIJEL DO JÍKVE SOUPEŘ JINÉ VÝKONNOSTI. K VIDĚNÍ BYLO POHLEDNÉ UTKÁNÍ. NA NAŠEM MUŽSTVU, KONKRÉTNĚ NA NĚKTERÝCH HRÁČÍCH BYLO ZNÁT, ŽE VEČER POŘÁDNĚ NEZREGENEROVALI, AČ VINOU VELKÉHO VEDRA NEBO PŘÍCHOZÍ VICHŘICE, KTERÁ SE PŘEHNALA PŘES NYMBURSKO OKOLO DRUHÉ HODINY RANNÍ. PRVNÍ POLOČAS BYL VYROVNANÝ A ZASLOUŽENĚ SKONČIL 1:1, KDY SE ZA NÁS FANTASTICKY TREFIL BÁRTIČ.

VE DRUHÉM POLOČASE JSME PROSTŘÍDALI A PONECHALI STEJNÝ ZPŮSOB HRY, COŽ SE NÁM TEDY RAPIDNĚ NEPOVEDLO. SOUPEŘ NÁS ZTRESTAL ZA SLOŽENOU OBRANU, KTERÁ NEMĚLA VE SVÉM STŘEDU RYCHLEJŠÍ A SPÍŠE UNAVENÉ HRÁČE. JABLONEC NÁM UKÁZKOVĚ PŘEDVEDEDL JAK SE ŘEŠÍ RYCHLÝ PROTIÚTOK. PŘI ZVYŠUJÍCÍM SKÓRE JIŽ NAŠI HRÁČI PŘESTALI BÝTI PATŘIČNĚ AKTIVNÍ A SPÍŠE PASIVNĚ UTKÁNÍ DOHRÁLI.

UTKÁNÍ I PŘES PROHRU HODNOTÍME POZITIVNĚ, OBOUSTRANNĚ BYLO NA VELMI SLUŠNÉ ÚROVNI. PRO HRÁČE BYLO DVOJUTKÁNÍ V SUPERTROPECH VELMI NÁROČNÉ A VYČERPÁVAJÍCÍ. NA SOUSTŘEDĚNÍ SE MUSÍ ZLEPŠIT KÁZEŇ VE SMYSLU DODRŽOVÁNÍ VEČERKY, AČ JÁ SE TEDY TAKY NEVYSPAL, ZVLÁŠTĚ KDYŽ JSEM SLEDOVAL POTÁCEJÍCÍ SE VĚTVE STROMŮ, POD KTERÝMI JSME SPALI VE STANECH.

HRÁČI SI MYSLÍM, ALE “MINISOSTŘEDĚNÍČKO” NÁRAMNĚ UŽILI. ZAKONČILI JSME HO ODPOLEDNÍM TRÉNINKEM.

PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ FUNKCIONÁŘŮM TJ JÍKEV, KTEŘÍ NÁM UMOŽNILI NA VELMI DOBŘE PŘIPRAVENÉM HŘIŠTI UTKÁNÍ ODEHRÁT.

FK METEOR VIII- FK JABLONEC 1:5 (1:1)

Branka: Bárta