První utkání dnešního dvojzápasu jsme nastoupili proti ligovému Mostu,od začátku jsme ovládali hru a bylo se na co koukat,krásné akce,goly a soupeře jsme deklasovali 10:1,měli jsme dvě sedmičky a plus ještě 3hráče navíc,takže jsme se snažili hráče točit,aby hráli všichni tak nějak stejně,byly to naše první zápasy v přípravě a tak nás výsledek vůbec nezajímal.První zápasy za nás vůbec odehráli Erik Švec na postu golmana a vedl si slušně,to samé Kryštof Winter.Je třeba si ale přiznat,že tým Mostu byl prokazatelně slabší než Teplice.Fk Meteor Praha:Fk Baník Most 10:1(5:0)goly:Vojtěch Pešek 4,Ondřej Kupka 2,Kryštof Winter1,Adam Zelenka 1,Václav Dlabač 1,Matěj Soukup 1,….

Naše dnešní druhé utkání s týmem FK Teplice už bylo o něčem jiném,navíc jsme už v nohách měli jeden zápas,ale na to se nebudeme vymlouvat,soupeř je úplně jinde než Most a na vývoji utkání to bylo hned znát,my už jsme toho měli dost,navíc nám klasicky odpadali hráči pro zranění!!Soupeř byl lepší,měli dva skutečně nadstandartní hráče,kteří si místama s námi dělali,co chtěli!!My už odpadali fyzicky,u všeho jsme byli pozdě a byla to pro nás dobrá škola.Fk Meteor Praha:FkTeplice 2:11(2:5),goly:Ondřej Kupka 1,Marek Kazda 1             Jsme velmi spokojeni,že jsme mohli odehrát tato dvě utkání na kvalitním hřišti,dobrými týmy a naprosto všechno splnilo očekávání,všichni si zahráli a my jsme si udělali předběžný obrázek,kdo,co kde a jak bude hrát a jak na tom každý je…Noví hráči celkem slušně zapadli do našeho kolektivu a doufáme,že budeme na soustředění všichni zdraví,abychom mohli kvalitně potrénovat,to je v této fázi nejdůležitější.