FK Meteor – Most  3 – 3

Do prvního utkání sezóny jsme nevstoupili nejlépe. Bylo vidět, že si někteří hráči teprve zvykají na větší hřiště a někteří jsou ještě na prázdninách. To umožnilo hostům, aby se dostali do dvoubrankového vedení. Postupně jsme hru vyrovnali a vytvořili si i řadu šancí, bohužel bez brankového efektu. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a prosadili se i brankově. Konečná remíza je spravedlivým vyjádřením dění na hřišti.

FK Meteor – FK Teplice  3 – 10

Druhé utkání bylo opakem prvního. V úvodu jsme dobrým napadáním a aktivní obranou narušili kombinační fotbal soupeře a využívali každou možnost k brejkům. Proto jsme po deseti minutách  vedli zaslouženě 2 – 0. To však bylo z naší strany vše. Začali nám docházet síly a čerstvý soupeř nás začal přehrávat. Skóre se postupně překlopilo ve prospěch Teplic a projevila se i jejich herní kvalita. Přesto jsme statečně bojovali až do poslední minuty.

Dnes jsme byli určitě spokojeni, že jsme herně schopni konkurovat kvalitním soupeřům, že do mužstva velmi dobře zapadli nováčkové, ale mrzí mě, že řada hráčů, teda spíše rodičů, nepochopila, že v konkurenci s nejlepšími se nedá začít pár dní před začátkem soutěže, ale musí se podstoupit kvalitní příprava.