NA SOUSTŘEDĚNÍ JSME ODEHRÁLI TĚŽKÉ UTKÁNÍ S TÝMEM ÚSTÍ NAD LABEM. ZAČALI JSME S PLNÝMI “KONVEMI” NA NOHOU A MINIMÁLNĚ DESET MINUT JSME JE VYLÉVALI. POTÉ JSME VŠAK PŘEDVÁDĚLI VELMI SLUŠNOU HRU A ZASLOUŽENĚ JSME ŠLI DO DVOUBRANKOVÉHO VEDENÍ. JE VŠAK NUTNO PODOTKNOUT, ŽE JSME MĚLI MRAKY PŘEČÍSLENÍ A BRANEK MOHLO BÝT DALEKO VÍC. SOUPEŘ MĚL DVĚ ŠANCE A TY ZACHRÁNIL NÁŠ BRANKÁŘ. V ZÁVĚRU JSME MOHLI NĚKOLIKRÁT ZVÝŠIT SKÓRE A ODSKOČIT O 3 A VÍCE BRANEK, ALE CHYBOVALI JSME A SOUPEŘ SNÍŽIL NA ROZDÍL JEDNÉ BRANKY. V ZÁPASE JSME STŘDALI LEPŠÍ CHVILKY S HORŠÍMI, ALE JSME V PLNÉ PŘÍPRAVĚ A VÍTĚZSTVÍ, JE MYSLÍM, ZASLOUŽENÉ.

KOMENTÁŘ DANA BÁRTY: PROHRÁVALI JSME SOUBOJE, ALE TECHNICKY JSME NA TOM BYLI LÉPE. MĚLI JSME LÉPE ŘEŠENÉ PROTIÚTOKY A PROTO JSME VYHRÁLI 3:2.

KOMENTÁŘ JAROSLAVA ŠKODY: PRVNÍ TŘETINU JSME ZAČALI HŮŘE A POSTUPNĚ JSME PŘEBÍRALI INICIATIVU. DRUHOU TŘETINU JSME ZAHODILI SPOUSTY ŠANCÍ. NA ZAČÁTKU TŘETÍ TŘETINY MĚL VÍCE ZE HRY SOUPEŘ, ALE NA ZÁVĚR UTKÁNÍ JSME JIŽ HRU OPĚT VYROVNALI.