DRUHÉ UTKÁNÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ V ROUDNICI NAD LABEM JSME ODEHRÁLI S DUKLOU PRAHA. TA NEPŘIJELA ÚPLNĚ KOMPLETNÍ Z DŮVODU NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ S HRADCEM KRÁLOVÉ. V PRVNÍM POLOČASE BYLA LEPŠÍ, MĚLA VÍCE ZE HRY. MY JSME NEDOKÁZALI POŘÁDNĚ PODRŽET MÍČ, HRU JSME SI MOC KOMPLIKOVALI INDIVIDUÁLNÍMI PRŮNIKY A NÁSLEDNÝMI ZTRÁTAMI MÍČE. VÝBĚR MÍSTA A POHYB BEZ MÍČ TO NÁM PŘEDEVŠÍM CHYBĚLO.

VE DRUHÉM POLOČASE SE NAŠE HRA ZLEPŠILA, SOUPEŘ JEŠTĚ PROSTŘÍDAL A UTKÁNÍ SE HERNĚ VYROVNALO. NA OBOU STRANÁCH PADLY BRANKY PO HRUBÝCH CHYBÁCH JEDNOTLIVÝCH HRÁČŮ. NAKONEC JSME UTKÁNÍ OTOČILI, ALE NUTNO PODOTKNOUT, ŽE SE ZPŮSOBEM HRY SOUPEŘE V DEFENZIVĚ JSME MĚLI VSTŘELIT DALEKO VÍCE BRANEK. NEDOKÁZALI JSME DÁT FINÁLNÍ PŘIHRÁVKU ZA OBRANU A POHLÍDAT SI IDEÁLNÍ “NEOFSAJDOVÝ” NÁBĚH ZA OBRANU.

I PŘES UVEDENÁ NEGATIVA JE TŘEBA MUŽSTVO POCHVÁLIT, V NOHÁCH UŽ TOHO MAJÍ OPRAVDU HODNĚ.

KOMENTÁŘ DAVIDA PIJÁKA: CHVÍLI NÁM TRVALO NEŽ JSME SE ROZEHRÁLI, MĚLI JSME SPOUSTY ZTRÁT MÍČŮ VE STŘEDU HŘIŠTĚ. JSEM RÁD, ŽE JSEM VSTŘELIL DVĚ BRANKY, ALE MRZÍ MĚ, ŽE JSEM SE NEBLÝSKL HATTRICKEM.

KOMENTÁŘ VOJTY HOLUBA: SOUPEŘ ŠEL DO VEDENÍ MOJI VELKOU CHYBOU. ZE ZAČÁTKU MĚL SOUPEŘ VÍCE ZE HRY, NÁSLEDNĚ JSME HRU ZAČALI VYROVNÁVAT A NAKONEC UTKÁNÍ DOTÁHLI DO ÚSPĚŠNÉHO KONCE.

FK METEOR VIII- FK DUKLA PRAHA 4:3

HRÁNO: ROUDNICE

BRANKY: PIJÁK (KASAL), PIJÁK, KLÍMA (PIJÁK), KLÍMA, RŮŽIČKA