FK Viktoria Žižkov “B” – FK Meteor Praha VIII. “B” –     0:0 (0:0), na p.k. 4:5

Pokutové kopy proměnili v pořadí: Červený, Tomka, Stracený, Greguš, Mathauser

Sestava: Kopecký, Červený, Janovský, Mathauser, Ladislav, Vágner, Dufek, Tomka ‘C’, Greguš, Macek, Holcman. Střídali: Stracený, Šrejma, Moravec

Dne 09.09.2017 jsme sehráli další mistrovské utkání v ČDD U17 skupiny C. Hráli jsme na nádherném hřišti na hlavním stadionu pražské Viktorie Žižkov. Svátek fotbalu to ale bohužel nebyl. Utkala se dvě naprosto odlišně hrající mužstva. Naši hráči ročníku 2002 se snažili hrát kombinační fotbal, zatímco domácí s 9 hráči roč. 2001 v sestavě hlavně nakopávali dlouhé míče na silné útočníky. Kombinační hře nahrávalo i veliké hřiště a spousta volného prostoru na stranách hřiště. Během prvních 10 minut prvního poločasu jsme si vypracovali 3 tutovky po nádherných kombinacích, které jsme ale neproměnili. Domácí pak začali hrát jednoduše a nakopávali dlouhé míče na útočníky. Vytvořili si také několik šancí a my se jejich hře přizpůsobili stejně jako proti Benešovu. V druhé půli jsme kombinovali výrazně lépe, ale jen po pokutové území soupeře. Nenašel se nikdo, kdo by na sebe vzal zodpovědnost a pokusil se sám proniknout do vápna. Jen David Šrejma předvedl nadstandardní výkon. Chyběly ale střely a tak se k zakončení a brankovým příležitostem dostala postupně i Viktorka. Neproměnila, naštěstí pro nás, ty nejvyloženější šance a tak se šlo za stavu 0:0 do penalt. V těch jsme ani jednou nezaváhali a zaslouženě urvali bod navíc za větší snahu hrát fotbal. Kluci určitě nezklamali, naopak se rvali o každý míč až do konce zápasu a tak opět: “Kluci děkujeme a makáme dál”. Jinak další nula pro našeho brankáře Ondu Kopeckého: “Jen tak dál”,