Meteor – Třeboradice 10:6

V neděli dopoledne jsme sehráli první utkání ze dvou, které nás dnes čekali, proti klukům z Třeboradic. V utkání jsme byli od začátku lepším týmem a po celou dobu utkání udávali tempo hry.  Kluci předváděli pěkné kombinace a individuální výkony. Utkání jsme nakonec s přehledem a v klidu zvládli, ikdyž lehké polevení ke konci zápasu nás stalo sympatičtější výsledek.

Poděkování fanouškům kluků za podporu.

Braník – Meteor 31:17

K druhému dnešnímu zápasu jsme se hned po konci zápasu proti Třeboradicím přesunuli na půdu kvalitního týmu ABC Braník. Zápas byl od začátku vyrovnaný, oba týmy předváděli pěkný fotbal, kombinovali, individuálně se prosazovali a na velkém hřišti museli opravdu tvrdě dřít. Utkání se zlomilo ve třetí čtvrtině, kdy se bohužel projevilo, že většina kluků hraje již druhý zápas po sobě. Z toho důvodu klukům rychle docházeli síly a kluci z Bráníka nás v součtu třetích čtvrtin přestříleli. Opět nás musí hodně moc mrzet velké množství neproměněných gólových šanci. Výsledek utkání bohužel neodpovídá předváděné hře a vývoji celého utkání. Klukům patří velké pochvala, že se dokázali poprat s tím, že odehráli dvě náročná utkání po sobě.

Poděkování fanouškům za podporu.