4.kolo ČL SD U 17 neděle 3.9. 2017 15:15 UMT Vyšehrad

VYŠEHRAD – METEOR 1 : 2 ( 0 : 0 )

Výhra na Vyšehradě

Vytrvalý páteční déšť změnil místo utkání a povrch hřiště. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, hráči plnili taktické pokyny. Ve středu hřiště jsme dobře kombinovali. Domácí si nevypracovali žádnou příležitost, s několika střelami si poradil F. Kincl. V prvním poločase jsme si vypracovali tři dobré příležitosti, bohužel ve finální části jsme se neprosadili. Chyběl nám větší pohyb a otvírání prostorů pro krajní hráče, ti pokud se dostali k centru nebo přihrávkám nevolili optimální řešení. Domácí hráli na své polovině v bloku se zahuštěným středem.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v kombinační hře, L. Pozimek v dobré příležitosti po centru z levé strany zaváhal v zakončení , v jasné šanci na hranici pokutového kopu nastřelil břevno. V 56. minutě vystřídal nevýrazného V. Polívku T. Doležal. V 57. Minutě, po minutě na hřišti se T. Doležal poprvé prosadil, ve vápně přetlačil stopera domácích 0 : 1. V. 65 minutě po faulu na T. Doležala neproměnil pokutový kop V. Sládek. Domácí zvýšili aktivitu, přeskupili se a výsledkem byla branka v 71. minutě, když si na dobrou přihrávku naběhl K. Vejvoda a vyrovnal na 1 :1. V 72.minutě se po centru z levé stany V. Veleby prosadil ve vápně hlavou opět T. Doležal a zvýšil na 1 : 2. Domácím jsme již nedovolili žádnou příležitost a dovedli utkání do vítězného konce.

Sestava : Kincl, Jelínek, Jiroušek, Hobzík, Vlach, Podzimek, Jarovský Sládek, Veleba, Němec, Polívka

Náhradníci : Ilušák, Doležal, Šprungl, Kalinov, Král, Petrouš, Chaloupka

Střídání : 56. Doležal – Polívka, 59. Kalinov – Podzimek, 69. Král – Jarovský, 81. Petrouš – Vlach