FK Viktoria Žižkov – FK Meteor Praha VIII    2 : 3  ( 1 : 2 )

K zápasu 4. kola jsme zavítali na hřiště Viktorie Žižkov. Utkání se odehrálo na hlavním stadionu a na dobře připravené trávě.
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu jsme si vytvořili šanci, která bohužel skončila na tyčce. Soupeř nás potrestal hned z první vážnější akce, kdy jsme propadli ve středu hřiště a domácí útočník tváří v tvář našemu brankáři nezaváhal a skóroval. Hráči byli nabádáni k trpělivosti a ještě do konce prvního poločasu se nám výsledek podařilo otočit po brance hráče Bíma a po dobře zahraném rohovém kopu, kdy si soupeř dal vlastní gól.
V prvních 10 minutách druhého poločasu vše vypadalo nadějně, ale od té doby se nedařilo vůbec nic. Výsledkem byl vyrovnávající gól soupeře. Tlak domácích v závěrečných minutách sílil, ale nám se naštěstí podařilo zahrát velmi dobře standardní situaci a ujali jsme se opět vedení, které jsme s vypětím všech sil uhájili.
Sestava: Vondráček- Hrubý, Bobek, Čížek, Špaček- Bím, Nečas ( Kotě ), Žáček, Nový- Bednář ( Veselý ), Fiala Matěj ( Fiala Michal )
Góly: Bím, Nový, vlastní