5.kolo ČL SD U 17 neděle 10.9. 2017 16:45 Štěpničná, tráva

METEOR_ARITMA 6 : 0 ( 4 : 0 )

Výhra nad ARITMOU

V dalším kole jsme se střetli v pražském derby na domácí trávě s mužstvem Aritmy Praha. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, vypracovali jsme si čtyři 100 % brankové příležitosti . V zakončení jsme naprosto selhali, špatné zpracování prvním dotykem, lehkovážné přehození brankáře do jeho rukou, nepřesné zakončení mimo branku, nebo výborný zákrok brankáře. Aritma zahrozila z jednoho protiútoku po zbytečné ztrátě ve středu hřiště. Mužstvo se uklidnilo brankou A. Jarovského ve 27. minutě po vyšachování obrany soupeře a chladnokrevnému zakončení. Ve 29. minutě se prosadil L. Podzimek, ve 35. minutě V. Velebapo kolmé přihrávce M. Němce. Skóre I. Poločasu uzavřel A. Jarovský ve 40. minutě.

Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat ve stejném stylu, ve 47. minutě se prosadil D. Vlach střelou z hranice velkého vápna zvýšil na 5 : 0. V dalším průběhu lehkovážné rozehranou standartní situaci před vápnem Aritmy hasil žlutým faulem P. Jelínek. Za tři minuty ho následoval V. Polívka po zbytečně dohraném souboji s brankářem hostí. V devíti lidech se fotbal moc hrát nedá, přesto jsme se nenechali zatlačit a hráli se zvýšeným úsilím dále stejným způsobem. V plném počtu jsme se prosadili, když dobrou kombinační akci zakončil střídající E. Chaloupka.

Sestava : Kincl, Jelínek, Jiroušek, Hobzík, Vlach, Podzimek, Jarovský Sládek, Veleba, Němec, Polívka

Náhradníci : Ilušák, Doležal, Šprungl, Řehák, Král, Petrouš, Chaloupka

Střídání : 60. Chaloupka – Veleba, 70. Ilušák – Polívka,