5.kolo ČL SD U19 neděle 10.9. 2017 14:30 Štěpničná ,tráva

METEOR – ARITMA 7 : 0 ( 3 : 0 )

Výhra v derby

V úvodu utkání jsme si vytvořili převahu aktivní hrou ve středu hřiště, napadáním rozehrávky soupeře a již ve 3. minutě se prosadil J. Krob 1 : 0. V 18. minutě se prosadil po standartní situaci opět J. Krob 2 : 0. Dále jsme útočili a nenechávali obranu Aritmy oddechnout. Ve 26. minutě se po dobře rozehraném rohovém kopu prosadil ve vápně T. Přibyl. Za stálé převahy se do konce poločasu skóre zápasu nezměnilo.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře. Dařila se kombinační hra po stranách hřiště, kterou jsme soupeře dostávali pod tlak. 51. minuta J. Vetešník po kolmé přihrávce za obranu 4 : 0. 59. minuta T. Přibyl zapomenutý a nehlídaný na malém vápně hlavou 5 : 0. 83. minuta J. Vetešník 6 : 0. 88. minuta V. Cabanov po kombinační akci M. Hudouska 7 : 0.

Po zbytečné ztrátě bodů z Vyšehradu mužstvo k zápasu přistoupilo tak jak bychom chtěli vidět každý týden.

Sestava : Mareš, Bíba, Beneš, Kubík, Slavata, Hudousek, Slepička, Hrnčíř, Krob, Přibyl, Vetešník

Náhradníci : Hruška, Mašek, Cabanov, Čížek, Lončák

Střídání : 59. Mašek – Hrnčíř