Vedoucí celek divizní skupiny B se netajil tím, že si jede do Toužimi pro další tři body. Hráči ani funkcionáři Meteoru ale nepočítali s tím, že jim domácí celek bude tak srdnatě vzdorovat. Podmáčené hřiště menších rozměrů a zdravá agresivita domácích hráčů dělala techničtějším hostům velké problémy. Toužimští se dokonce dostali ve druhém poločase do vedení, které mohli i navýšit ale své další příležitosti nevyužili. Obrat ve hře i ve skóre přišel od 60. minuty s příchodem Fíčka, který se po dlouhodobém zranění vrátil do sestavy a hned to bylo znát. Nakonec si zkušenější a fotbalovější favorit kýžené tři body odvezl.

I když měli hosté snahu o kombinační hru, soupeř jim to téměř po celé utkání nedovolovali a tak z toho byla místy překopávaná. Domácí těmito dlouhými míči hledali ve předu zejména hbité útočníky Strejčka a Hudce, kteří dělali libeňským obráncům značné problémy. Snahu ohrozit Kohlbeckovu branku ale vyvíjeli i další domácí hráči. Počet nadějných příležitostí byl v prvním poločase vyrovnaný. Ty největší měli ve 2. a 5. minutě domácí Strejček s Divišem a Mikula. U hostů pak v 9. Daňhel a ve 22. Junek. Ostatní příležitosti spolehlivě likvidovaly obrany nebo měli hráči mušky vychýlené. Do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu.

Začátek druhé půle se podobal té první a to až do 51. minuty. Kohlbeck se nedostal k centrovanému míči tak jak potřeboval čehož využil pohotový Strejček a ze skrumáže dostal míč do sítě hostů. 1 : 0. O čtyři minuty později mohlo být vyrovnáno. Boruta poslal křížným pasem do úniku Omcirka, jehož zprava střílený centr zcela volný Junek trestuhodně ve vyrovnávací branku neproměnil. V 61. minutě se do velké šance dostal domácí Bureš ale jeho střela mířila jen do míst kde stál Kohlbeck. Pro hosty zase nadějně vypadala akce po autovém vhazování kdy po sklepnutí míče Junkem však Jelínek mířil vysoko nad. Tak jako hosté chtěli vyrovnat, tak domácí zase toužili vstřelit druhý gól. Příležitost k tomu měl v 65. minutě opět Strejček, kterému ale v rozhodující chvíli míč utekl od nohy. Ani ne za minutu si před pokutovým územím domácích vybojoval míč Jelínek a sólovou akci proměnil ve vyrovnávací branku. 1 : 1. Hosté ucítili šanci a pustili se do svého soupeře s cílem utkání otočit. Blízko k tomu měl v 74. minutě Fíček jehož trestný kop ale reflexivně vykopl na brankové čáře domácí brankář Martinec. A když své další příležitosti v 76. a 78. minutě nevyužil Junek mohl přijít trest. V 80. minutě se před Kohlbecka po chybě Jurčíka dostal Hudec ale jeho střela mířila vedle. V 81. minutě fauloval před svým pokutovým územím unikajícího Fíčka domácí Větrovec a rozhodčí mu ukázal rovnou červenou kartu. Následný trestný kop už  Fíček proměnil a otočil tak vývoj zápasu. 1 : 2. Zatímco domácím už docházely síly, hostům narostla křídla. Výsledkem toho byla třetí branka po sólovém úniku a střele Omcirka. 1 : 3.Hosté předvedli ještě dvě pěkné akce a zejména ta Minárčika v 88. minutě volala po gólu. Brankář Martinec však střílený centr nadvakrát zlikvidoval. Domácí sice celý zápas urputně bojovali ale nakonec se z vítězství po zásluze radovalo zkušenější a fotbalovější mužstvo z pražské Libně.

SK Toužim – FK Meteor Praha VIII  1 : 3(0 : 0)

Branky: 51. Strejček – 66. Jelínek, 82. Fíček, 85. Omcirk

ŽK: 1 – 3. ČK: 81. Větrovec(T)

HR: Kotalík P.

FK Meteor Praha VIII

Kohlbeck – Jurčík, Moudrý, Daňhel, Boruta – Štefan – Jelínek(87. Minárčik), Janda I.(60. Fíček), Janda II., Omcirk – Junek(89. Frantl). Trenér: J. Pleticha.

P.S.