FK Admira Praha – FK Meteor Praha    2 : 4  ( 2 : 2 )

V sobotu jsme odehráli derby na hřišti Admiry. Na zápas jsme se velmi těšili, ale bohužel naše nadšení kazil fakt, že zápas se odehrál na UMT malých rozměrů. Místo hezkého a kombinačního fotbalu se spíše odehrával boj o každý metr, se kterým bylo spojeno velké množství osobních soubojů.
Pokud jsme se chtěli udržet v horních příčkách tabulky, bylo pro nás vítězství důležité. Ve všech herních činnostech jsme byli většinu zápasu lepší, po zásluze vyhráli a mohli si tak vychutnat vítězný pokřik, který se nikdy neomrzí a rádi ho uslyšíme i v následujícím zápase, kdy nás čeká tým Třebeše.
Sestava: Lončák- Hrubý, Bobek, Čížek, Špaček- Bím, Žáček, Nečas, Kotě ( Veselý )- Hruška ( Fiala Michal ), Fiala Matěj ( Bednář )
Připraven: Šanda
Góly: Kotě, Žáček, Bím, vlastní