Na domácí půdě jsme přivítali SK Slavii Praha. Hosté přijeli s mladším výběrem než jsme čekali. První poločas jsme začali lépe a brzo vedli 2:0. Obě branky byly zakončené tak jak se to učíme – k tyči!! A nemuseli to být žádné pumelice.Kluci předváděli pohledný fotbal, který režírovali Adam Zelenka a Vadym Butsko. Hosté sice snížili, ale gólem jsme se nenechali zaskočit a dokonce poločasu jsme přidali další tři góly. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě vedli 5:2. Ve druhém poločase jsme chtěli utkání pohlídat.Jenže!! Vybrali jsme si zase chvilkové nesoustředění a rázem hosté snížili na 5:4. Nebyli jsme tolik důslední v soubojích a při rohu náš hráč nahraje soupeři na vápno, který pohodlně úklidí míč k tyči. Takový soupeř nám tyto chyby vždy potrestá. Je potřeba se soustředit celý zápas!Naštěstí jsme soupeři odskočili opět o dvě branky a utkání dohráli. Klukům patří velký dík, jelikož zvládli náročný víkend. Doufám, že vítězná vlna bude pokračovat!!

Meteor – SK Slavia Praha 6:4(5:2)

Góly – Zelenka Adam 2,Pešek Vojtěch,Soukup Matěj,Vlček Jan, Winter Kryštof – všichni 1