V neděli nás již po druhé v této sezóně čekalo přejíždění z jednoho utkání na druhé. V nedělním deštivém ránu jsme na domácí půdě nejprve přivítali tým Čakovic a pak přejížděli na nedaleké hřiště, kde jsme se utkali v derby s Admirou.

Meteor – Čakovice 20:5

První nedělní utkání proti Čakovicím, se od začátku vyvíjí v náš prospěch a velice rychle se ujímáme vedení, které navyšujeme a bez větších problémů kontrolujeme po celý zápas. I přes lehce ospalejší hru, jsme toho soupeři moc nedovolili a utkání v poklidu dovedli opět do vítězného konce.

Admira – Meteor  7:9

Ve druhém nedělním utkání nás čekal o poznání těžší oříšek v podobě derby s Admirou. Zápas se od začátku hraje ve velmi vysokém tempu a ani jeden tým nedává soupeři nic zadarmo. V průběhu celého zápasu předvádíme velice kvalitní výkon, kombinujeme, kluci hrají jeden za druhého, pomáhají si, zodpovědně brání, individuálně se prosazují, brankáři předvádí krásné zákroky a celkově není mnoho co naší hře vytknout.  Všem klukům patří velká pochvala za předvedené výkony a také, že zvládli v takovém tempu odehrát dvě utkání po sobě.

Součtem obou hřišť se v  první čtvrtině utkání se ujímáme vedení 3:0, které ve druhé čtvrtině navyšujeme na 6:1 a stejným výsledkem jsme tedy vyhráli i první poločas utkání. Ve třetí čtvrtině přidáváme i přes dostatečný počet šancí pouze jeden gól a do poslední čtvrtiny tak vstupujeme s náskokem 6 – ti  gólů. Poslední čtvrtina i z důvodu, že jsme nebyli úplně kompletní a zápas hráli jen s jedním hráčem na střídání a již zmíněným faktem, že někteří kluci mají v nohách již druhé utkání, nabízí drama až do konce kdy se soupeři podařilo snížit až na konečný dvougólový rozdíl. Sice nebylo k vidění mnoho branek, tak naopak hra, která byla k vidění se musela všem líbit.

Velká pochvala fanouškům za podporu a v kombinaci s fanoušky soupeře vytváří opravdu atmosféru, která k derby patří. J