Dnes došlo k vážnému zranění našeho hráče Séby a tak bych ho nejdříve rád podpořil. Věřím, že se zranění neukáže zas tak vážné a Sébu snad brzy uvidíme mezi námi. Pro nás je to obrovská ztráta, protože Séba po změně pozice na hřišti výkonnostně “rostl” před očima. Ještě nyní se mi ta nepříjemná situace v myšlenkách vrací.

S domácími, kteří jsou nyní na druhém místě tabulky, jsme odehráli, dle našeho názoru, naprosto vyrovnané utkání. Bohužel nás potrestali za dvě chyby, které jsme v utkání provedli. Při první brance prokázal domácí hráč velký přehled, kdy přehodil špatně vyběhnutého našeho brankáře. Byla to vlastně první střela na naši branku. My jsme zahrozili hned v úvodu, kdy poprvé Růža trefil vedle a podruhé projel míč pokutoým územím, těsně za naším útočícím hráčem.

Do druhého poločasu jsme nastoupili odhodlaně a 15 minut jsme hráli velmi dobře, do zmíněného okamžiku, který s námi se všemi psychicky zacloumal. Toho domácí využili při standartní situaci a zvýšili na 2:0. Deset minut před koncem domácí za faul na našeho brankáře šli do deseti. Podařilo se nám snížit na 2:1, ale více jsme toho již nestihli.

Opět nás naši hráči nezklamali, makali, dřeli, ale opět stejně jako v minulém zápase s Boleslaví jsme ztratili body, ke kterým jsme byli velmi blízko. Po shlédnutí záznamu s Boleslaví jsme přišli určitě o tři body a dnes jsme rozhodně nebyli daleko minimálně k jednomu. Letošní sezona je zatím smolná, jak z hlediska zraněních a nemocem, tak k výsledkům, které nám těsně utíkají. Zápasy hrajeme “na hraně”, ale asi nám určitě chybí větší kvalita v útočné fázi, na které musíme nadále pracovat. Přístup hráčů je příkladný, ale musíme se ještě pokusit naši výkonnost posunout ještě o trochu dále, abychom byli schopni takováto utkání zvládat.

Bohemians 1905- FK Meteor VIII 2:1 (1:0)

Branka: KAsal

Sestava: Kořán; Laurinsen-Holub-Bárta-Matys; Jahoda (36´Tejnický)- Valenta (48´Kupka); Růžička-Škoda- Klíma (63´Ficek); KAsal