9.kolo ČL SD U 17 neděle 8.10. 2017 13:30 Štěpničná, UMT

METEOR – VIKTORIA ŽIŽKOV 5 : 0 ( 1 : 0 )

Výhra v derby

V 9. kole jsme se střetli v dalším pražském derby na domácí UMT s mužstvem Viktoria Žižkov.

Do zápasu jsme vstoupili v pozměněné sestavě po zápase v Příbrami. Od začátku jsme hráli aktivně,

v 7.minutě jsme šli do vedení po kombinační akci a centru P. Jelínka se neprosadil V. Polívka, jeho střelu brankář hostí vyrazil k dobíhajícímu L. Podzimkovi , který míč doklepl do sítě hostí, 1 : 0.

Dále jsme pokračovali v aktivní hře, soupeř zahrozil rychlým protiútokem po pravé straně, střela minula branku Kincla.

Několik slibných akcí jsme nevyužili díky nepřesnostem v předfinální a finální části.

Do druhého vystřídal V. Polívku A. Jarovský. Pokračovali jsme ve stejném stylu, pozorně jsme bránili, vyloženou šanci po akci P. Jelínka neproměnil L. Podzimek.

V 58. minutě se poprvé prosadil M. Němec, po standartní situaci soupeře jsme využili rychlý protiútok 2 : 0.

V 63. minutě se po kombinaci dostal do zakončení opět M. Němec , tentokráte z pravé strany na dvakrát prostřelil brankáře hostí 3 : 0.

V 71. minutě se prosadil individuálně A. Jarovský zvýšil na 4 : 0.

V 77. minutě dobrým náběhem po st. situaci upravil svoji třetí brankou M. Němec

na konečných 5 : 0.

Zápas nebyl s fotbalovým soupeřem jednoduchý, o výsledku rozhodla dobrá týmová hra celého

mužstva.