9.kolo ČL SD U19 neděle 8.10. 2017 15:45 UMT Štepničná

METEOR – VIKTORIA ŽIŽKOV 1 : 1 ( 1 : 0 ) (penalty 8 : 7 )

Výhra na penalty

V 9. kole jsme nepotvrdili body z Příbrami

Za nepříznivého deštivého počasí se hrál na UMT vyrovnaný zápas. Hosté se dobře připravili, včasným přistupováním k našim hráčům nás nenechal kombinovat. Při zisku míče se snažil dostat co nejrychleji k naší brance. Během I. Poločasu jsme prakticky nedostali do vyložené šance, ve 42. minutě jsme se ujali vedení po standartní situaci brankou J. Vetešníka.

Ve II. poločase se hra vyvíjela obdobně jako v poločase I., hosté byli silnější na míči, my jsme si nedokázali připravit šance na zvýšení vedení.

V 72. minutě se prosadil ze standartní situace na zadní tyči neobsazený Obermajer – 1 : 1.

Do konce zápasu jsme zbytečně znervózněli. Nedostali jsme se do hry, hosté byli častěji na naší polovině, 2 x nás podržel Adam Vondráček.

Vyrovnaný zápas skončil nerozhodně, o plusovém bodu rozhodl proměněnou penaltou až střídající

brankář P. Mareš.

Sestava : Vondráček, Bíba, Macháč, Kubík, Slavata, Hudousek, Žáček, Beneš, Krob, Přibyl, Vetešník

Náhradníci : Mareš, Hrnčíř, Hruška, Mašek, Pouzar, Slepička, Cabanov,