Hráčům Meteoru se podařilo naplno bodovat už potřetí za sebou. Tentokrát na svém hřišti udolali Tatran Rakovník, který ač od 67. minuty oslabený o vyloučeného Kučeru, nenechal domácím ani metr zdarma. Zlomila je teprve až třetí branka, kterou vstřelil v 81. minutě v zápase dvougólový střelec Tomáš Vaněk.

Začátek utkání byl zcela v režii domácích. Svůj tlak korunovali už ve 4. minutě když po spolupráci Kamlacha s Janků, druhý jmenovaný poslal přetažený centr na kopačky Hrdiny, jenž pohotově zakončil a dostal tak svůj tým do vedení. 1 : 0. Vedoucí brankou nabuzení domácí hráči ve svém tlaku pokračovali i nadále, ale dobré příležitosti Frantla, Ibeho, Pavlíka, Erica či Kamlacha ke skórování mezi 5. a 20. minutou zůstaly nevyužité. Ve 27. minutě odešel ze hřiště zraněný a do té doby velmi aktivní Ibe. Od té chvíle domácí neznámo proč zvolnili a dovolili svému soupeři hru v poli vyrovnat. Hráči Rakovníku už jenom nebránili, ale víc a víc využívali každou možnost k překonání domácí obrany. Kombinační hrou se jim to nedařilo a tak se snažili míče do pokutového území Meteoru nakopávat. Po jedné takové polostřele hostujícího hráče z pravé strany vyrazil Toman míč jen před sebe k číhajícímu Hynkovi, jemuž ale domácí brankář střelu s pěti metrů zlikvidoval. Hosté měli v závěru prvního poločasu ještě jednu příležitost. Tu jim ale včasným zásahem překazil Frantl.

Vstup do druhého poločasu se opět povedl víc domácím fotbalistům. Ve 47. minutě poslal Pavlík z hloubi vlastní poloviny míč Ericovi, jenž svoji přesnou a dobře načasovanou přihrávkou vyzval ke skórování svého spoluhráče Vaňka. Ten nabídnutou příležitost proměnil. 2 : 0. V 53. minutě mohl po akci Dvořáka s Janků přidat třetí branku Eric, ale zůstalo jen u přání. A opět se potvrdilo to známé „nedáš, dostaneš“! V 66. minutě se na pravé straně u pomezní čáry odpoutal od svých strážců Hynek a poslal míč před domácí branku. K odraženému míči se na hranici pokutového území dostal Gögh jehož střela, která se ještě otřela o domácího stopera Frantla, skončila za zády bezmocného Tomana. 2 : 1. I když byli hosté touto brankou povzbuzeni, hrálo se a možná i víc bojovalo, převážně ve středu hřiště. Rozhodující moment nastal v 81. minutě. Ve středu hřiště vybojoval míč neúnavný Eric a poslal do sóla Hrdinu. Jeho střelu z úhlu gólman vyrazil jen ke zcela volnému Vaňkovi, pro nějž už nebyl problém skórovat. 3 : 1.

FK Meteor Praha VIII – TJ Tatran Rakovník 3 : 1(1 : 0)

Branky: 4.Hrdina, 47. a 81. Vaněk – 66. Gögh

ŽK:  1 – 4

ČK: Kučera(R)

Rozhodčí: Mrkáček M. – Hanousek K., Řeháček L.

DS: Filip J.