TURNAJ ONDRÁŠOVKA CUP

V úterý 10.10.2017 byla na pořadu pro nás dlouho očekávaná Ondrášovka. Hrálo se na Bráníku na umělé trávě systémem 7+1. To pro nás byla nová zkušenost, jelikož jsme v tomto rozestavení odehráli pouze jedno přípravné utkání. Byla to tudíž pro všechny obrovská motivace se ukázat i z důvodu toho, že nás čekala skupina “smrti”. Na začátek turnaje nastupujeme proti klokanům z Vršovic a odehráli jsme nejlepší utkání ze všech. Kluci si potvrdili, že pokud plní své pokyny do puntíku, tak jsme schopný hrát i proti velkým týmům. Chyběl kousek štestíčka a zápas jsme mohli i vyhrát, ale bez gólová remíza byla spravedlivá. Druhý zápas s Viktorkou Žižkov byl také velmi povedený, celý zápas soupeře tlačíme, bohužel naše zakončení je zoufalé a zápas opět končí bez gólu. Další utkání zbytečně prohráváme o branku ze Sokolovem a porážíme Karlovy Vary, kdy výsledek měl být mnohem vyšší, ale ty naše šance. Poslední 3 zápasy nám odchází úplně vše a prohráváme z Mostem, Football Talent Academy a na závěr suverénní Spartou. Ve skupině končíme 7 z 8 účastníků, ačkoliv nám na lepší umístění chybělo pár bodů. Turnaj byl pro kluky obrovskou zkušeností, vyzkoušeli si zahrát proti skvělým mančaftům, které budou potkávat příští rok v lize. Ukázal nám, že musíme mnohem víc pracovat na zakončení, rychlejší práci s míčem a kombinaci. Klukům děkujeme, že na turnaji neudělali ostudu a rodičům za neustálé podporování.
ZÁPASY: FK METEOR PRAHA – BOHEMIANS 1905 0:0, FK METEOR PRAHA – FK VIKTORIA ŽIŽKOV 0:0, FK METEOR PRAHA – BANÍK SOKOLOV 1:2, FK METEOR PRAHA – FK MOST 1:3, FK METEOR PRAHA – KARLOVY VARY 1:0, FK METEOR PRAHA – FOOTBAL TALENT ACADEMY 1:6, FK METEOR PRAHA – AC SPARTA PRAHA 0:5
FILIP KRACÍK, TOMÁŠ NOVÁK U11