V pátek 17.11. náš klub uspořádal již 4.ročník mezinárodního turnaje v kategorii mladších žáků. Na Štěpničnou se sjela nejlepší mužstva z Čech a Moravy, doplněna o dva zástupce ze Slovenska. Mužstva byla rozdělena do dvou šestičlenných skupin, kdy první dvě mužstva postoupila do semifinále a zbývající se utkala o konečné umístění.

O postupujících ze skupiny A musela rozhodnout až mini tabulka, kdy tří mužstva dosáhla 10 bodů. Do semifinále nakonec postoupila V.Plzeň před Spartou a před branami semifinále zůstala nakonec  Jihlava. Skupinu B opanovala Slávia a druhým postupujícím se stala Bohemka. V prvním semifinále si snadno Viktorka Plzeň poradila s Bohemians a po výsledku 3-0 postoupila do finále. Ve druhém semifinále se potkala pražská S. V dramatickém utkání tím nejtěsnějším rozdílem 1-0 zvítězila Sparta. Drama přineslo i finále, kde nakonec výhru na svou stranu strhla Sparta a po výsledku 1-0 obhájila loňském prvenství.

Konečné pořadí:

1. Sparta, 2.V.Plzeň, 3.Slavia, 4.Bohemians, 5.Jihlava, 6.Teplice, 7.Motorlet, 8.B.Ostrava, 9.Poprad, 10.Meteor, 11.Senec, 12.Ústí nad Labem

Nejlepší střelec: VITARIGOV Arsen (Sparta) – 7.branek

Nejlepší brankář: REMIAŠ Jan (B.Ostrava)