Prohra 1:4 s Kralupami nad Vltavou,utkání jsme nezačali špatně,soupeř nám ani nevystřelil na branku a najednou po naší ruce ve vápně,rozhodčí nařídil penaltu a prohrávali jsme 0:1!Pak opět tlak,převaha,ale po odkopu,dlouhý balon,centr z brankové čáry pří přečíslení 2:6,nás 6 ve vápně a dva utočící hráči soupeře,jenže to by nesměl náš brankář při centru stát na první tyči,takhle ho balon přestřelí a gol skoro z lajny na druhé tyči,třetí gol soupeře,roh,odvracený balon a Jirka Hladký nedělá co má,nestojí na odražený balon na velkém vápně,soupeři ikskrát skočí míč o zem a střílí krásný gol,paráda!!Poločas 0:3!!2.poločas jsme se trochu zvedli,dali gol na 1:3,pak další šance,ale nic z toho,klasika,iks solidních přečíslení před vápnem soupeře špatně,pomale a nekvalitně řešených,k ničemu!V poslední minutě se předvedl náš golman,nejdřív skoro dostal gol z odkopu soupeře a pak špatně odhadnutém vyběhnutí,roh,a pak centr tak metr od brankové čáře a náš brankář jako by neexistoval!Shrnutí:3goly brankařů,obranná čtyřka mi nefungovala jak by měla,nezkracovala délku hřiště,nemluvila,ale co je pro mě nepřijatelné,neplnění taktiky,když někomu desekrát kreslím,říkám a dávám pokyny,co a jak,kde mají stát při rohu,při útočné,obranné standartní situaci,tak tam budou kluci stát,nebo nebudou hrát vůbec!!Hlavně v obraně,nebudeme dostávat takové goly!!To jsou základní fotbalové věci a jestli je nebudou hráči plnit,je mi líto!!Chci pochválit hráče Adama Zelenku,Vojtu Peška a Marka Kazdu,oba dva dny hráli skoro celé zápasy a krásně to zvládli,klobouk dolů.Moje míra trpělivosti dnes přetekla,máme nové posily,konkurence a kdo nebude podávat výkony a plnit pokyny,nebude hrát a nejpozději v létě se s ním rozloučíme,bohužel!Stav 1:4(0:3),goly:Vojtěch Pešek