1.kolo ČL SD U19 neděle 26.11. 2017 10:00 UMT Štepničná

METEOR – SK Kladno 7 : 1 ( 3 : 0 )

V 1. kole jsme se střetli s posledním mužstvem tabulky mužstvem SK Kladno. V úvodu utkání jsme zbytečně nervózně s množstvím nepřesností ve hře celého mužstva.Zápas rozhodla 29. minuta a důsledné napadání rozehrávky kladenské obrany a brankáře, které mu sebral míč T. Přibyl a do prázdné branky vsítil uklidňující branku. Další branku přidal J. Vetešník ,po dobré kombinaci na pravé straně a centru L. Bíby se prosadil v pádu hlavou. Třetí branku po uvolnění T. Přibyla opět vsítil s přehledem J. Vetešník. Do druhého poločasu jsme vstoupili klidněji, soupeře jsme přehrávali kombinační hrou. V 57. minutě si do vápna naběhl J. Krob a zvýšil na 4 : 0. V 68. minutě nesmyslně fauloval ve vápně L. Bíba, z nařízené penalty snížil hostující Stříška na 4 : 1. V 73. a v 75. minutě se dvakrát prosadil J. Vetešník po pěkných přihrávkách do rozhozené obrany Kladna . V 85. Minutě po další přihrávce za obranu se prosadil svým druhým gólem J. Krob. Podzimní sezónu jsme uzavřeli vysokým vítězstvím.

Branky : 29. minuta – Přibyl 1 : 0

33. minuta – Vetešník 2 : 0

44. minuta – Vetešník 3 : 0

57. minuta – Krob 4 : 0

68. minuta – Stříška 4 : 1

73. minuta – Vetešník 5 : 1

75. minuta – Vetešník 6 : 1

85. minuta – Krob 7 : 1

Sestava : Vondráček, Bíba, Čížek, Kubík, Slavata, Hudousek, Žáček, Beneš, Macháč, Přibyl, Vetešník

Náhradníci : Mareš, Nečas, Hruška,Krob, Hrnčíř, Cabanov,

Střídání : 46. Krob – Slavata