Vydřená výhra 2:0 nad Straky.Nechal jsem hrát hlavně kluky,kteří nehráli v sobotu a opět někteří zůstali za očekáváním! Hra mistama připomínala holomajznu!Na zmenšenem hřišti v Libni je třeba rychleji pracovat s míčem,balón musí jít rychleji od nohy atd.Místo toho jsme se dost často ubíjeli v soboujich se staršími a vyspělejšími kluky naprosto zbytečně.Zas nám utkání spoustu ukázalo, ve 2.poločase nás dvakrát podržel Erik a svou útočnou nebo střeleckou nemohoucností nám utkání v podstatě vyhrál vlastní gól soupeře!Sice výhra 2:0,ale herně nic moc.Jen musím pochválit z hlediska taktiky, co ,kde a jak kluci měli plnit zvláště při standardních situacích, tak to bylo skoro bez chyby ☺.A ještě první gól Vaška byl krasnej.2:0 (1:0),goly:Václav Dlabač, vlastni

Výhra 3:0 nad Motorletem, od začátku jsme předváděli krásný,rychlý, kombinační fotbal,uplne přesne, co chceme hrát. Rychle napadat,po zisku míče co nejrychleji smer branka soupeře, průnikove přihrávky. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu, další dvě branky nám nebyly uznány pro údajný ofsajd, z toho jeden stoprocentne nebyl.Spousta akcí a šancí , Kupkyn minimalne dalších 5golovek, 2 Péša,Novotnak a další. …Pak jsme ve 2.poločase prostřídali a na kvalitě hry to bylo hned znát!Jinak nám do te doby soupeř pomalu nevystřelil na branku.Speciální pochvala pro naše nove posily a Šimona Sykoru,radost pohledět, kluci děkuju ….Stav 3:0 (3:0),góly :Vojtěch Pešek, Ondřej Kupka, Tomáš Novotný