FK Meteor Praha VIII. U16 – FK Vikt. Žižkov U17     1:1 (1:0)

Branka: Mathauser Tomáš

Sestava: Kopecký, Macek, Mathauser, Ladislav, Janovský, Vágner, Červený, Holcman, Bechný, Řehák, Kousal. Náhradníci: Dufek, Doboš, Schmidtmayer, Ali

Dne 02.12.2017 jsme sehráli prví utkání zimní ligy ml. dorostu na Motorletu s Viktorkou Žižkov U17. V zápasu dostali šanci hráči, kteří toho v sezoně odehráli méně. První poločas patřil nám a naopak druhý jednoznačně soupeři. Viktorka měla díky našemu útlumu v druhém poločasu k vítězství jasně blíže, ale podržel nás skvělý Kopecký, který zlikvidoval tři 100% tutovky. Remíza je tedy pro nás ziskem, ale nás zajímal hlavně herní projev mužstva bez tradičních opor. Pokud budeme chtít uspět v dalších zápasech zimní ligy a zejména v mistrovských utkáních na jaře, musíme výrazně zrychlit hru a přidat na tvrdosti a sebeobětování. To platí zejména o rekonvalescentech, kteří musí dohnat tréninkové manko. Kluci, začíná nám v podstatě příprava na jarní mistrovská utkání a začínáme boj o základ znovu od začátku, kdy všichni začínáte na stejné startovní čáře.

trenér Petr Mathauser