Výhra nad Braníkem 2:1,první zápas po Novém Roce nám výsledkově vyšel.V první půli měl soupeř dvě tutovky,stejně jako my a hlavně měl velice šikovného a rozdílového útočníka,který nám dělal velké starosti.Prohrávali jsme po chybě Vlčáka 0:1,ale hned vzápětí po pěkné akci vyrovnal přízemní střelou z velkého vápna Kupkyn,poločas tedy 1:1.V druhé půli jsme udělali 4střídání a hra se výrazně změnila a troufám si říct,že jsme byli lepší,i když jednou soupeř šel po krásné akci sám na branku,ale fantastický Pepé nás zachránil,stejně tak jako po jedné střele zpoza vápna,kdy vytáhl skvělý zákrok a nedovolil soupeři jít do vedení.Naopak my jsme se tlačili za výhrou,zlepšili přihrávku,agresivitu a vytvořili jsme si tlak,který pak byl zaslouženě korunován golem opět po krásné akci Zelíčka s Kupkynem.Takže spokojenost,jen je třeba ještě zlepšit práci obranné čtyřky,která zůstavala hodně vzadu a neposouvala se tolik dopředu,aby nechávala soupeře v ofsajdu.Ještě bych rád vyzdvihnul některé individuální výkony hráčů:Kupkyn,Pepé,Zelíčko a Kazdič.Druhou půli výborně zahrála stoperská dvojice:Švejnožka,Kotrč.Ještě bych si přál,ale větší rychlost a práci s míčem,jeden dva doteky,naraž a běž,na tomto menším hřišti není čas na to,abychom měli 4-5doteků,to nám dělalo trochu problémy.
Výsledek 2:1(1:1),
goly:Ondřej Kupka 2