Liga U19

venku

3:4  (2:1)

Sestava

Pytloun                     Pilc Pilík  Veselý  Vandas                                         Čonka                      Jasz  Prejza   Hrdina  Novák                                      Studnička

branky:3x Studnička,Hrdina 5k

střídání:   30  Šmíd za Prejzu                   45 Kasík za Jasze                    45 Pospíšil za Pilce                    82 Šimon za Nováka                                  85 Thichonov za Hrdinu

85 Červená karta Veselý

V sobotu ráno jsme hráli v Letohradě a pokud chceme hrát o horní příčky tabulky tak jsme potřebovali vyhrát.Naše hra v první půli postrádala všechno.Na víc domácí ze dvou rohových kopů vstřelili dvě branky.Do poločasu se nám podařilo snížit a během tří minut dát dvě rychlé branky a pak o 10 min.později zvýšit na 4:2.V závěru soupeř vstřelil nádhernou branku z 30m a zápas zdramatizoval a navíc Veselý v 85 min dostal červenou kartu.Zápas jsme dokázali dotáhnou k vítěství 4:3. Doufám že hráči si vezmou ponaučení že se musí hrát od první do poslední minuty 100% soustředěně a nic nepodcenit (tento problém nás provází dlouhodobě a dokud se nevyvarujeme těchto poklesků nemůžeme hrát o čelo tabulky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)