Po prohře se Zápy z minulého týdne si naši muži ve třetím hracím kole Memoriálu J. Kolína připsali po vítězství nad Vykání první turnajové body. O zaslouženém vítězství 3 : 0 rozhodla mnohem aktivnější hra domácích ve druhém poločase. Tomuto utkání předcházely ještě dva zápasy, ve kterých nejprve Admira po velmi dobrém výkonu porazila sice oslabené ale i tak favorizované Zápy 3 : 1 a v tom druhém po brankové přestřelce porazilo Hořovicko družstvo Kladna 4 : 3. Závěrečný zápas tohoto kola obstarala v neděli bezbrankovou remízou mužstva Č. Brodu a Kr. Dvora. Ve středu 31. 1. je od 18.30 na programu dohrávka I. kola Meteor – Kr. Dvůr.

U19 si na turnaji dospělých Weber Cup tentokrát vyšlápla na účastníka I.A tř. Středočeského kraje Sokol Klecany. Ač naši dorostenci inkasovali branku jako první, nakonec zvítězili 7 : 1.

Podobně si ve svém prvním turnajovém zápase vedla i naše U18, která na turnaji dospělých v Kyjích porazila tým Slovanu Bohnic vysoko 6 : 0.

Družstva starších žáků U15 a U14 se v sobotním dopoledni utkala se svými vrstevníky z MFK Chrudim. Zápas U15 skončil remízou 4 : 4. V utkání U14 zvítězil náš tým 1 : 0. Rovněž v neděli sehrála naše U17 další zápas turnaje na Motorletu. Tentokrát si vcelku bez problémů poradila s Admirou, kterou porazila 8 : 0. Nedařilo se ale starším žákům U15. Ti v zápase Memoriálu K. Tůmy nestačili na SK Motorlet a prohráli 2 : 3.

Na vítězné vlně zatím v turnaji, který pořádá SK Motorlet pokračuje i naše U13. Tentokrát porazili V. Žižkov 7 : 1. Dalšími 10ti zápasy pokračovaly o víkendu v Libni i turnaje SŽ, MŽ a Spř.

Programy turnajových zápasů našich mužstev spolu s průběžnými výsledky najdete na stránkách:

- www.fkmeteorpraha.cz v sekci turnaje,

- www.aritma.cz v sekci turnaje

- www.fotbal-motorlet.cz v sekci turnaje

- www.tjkyje.wgz.cz v sekci turnaje

ps