Dnes jsme přivítali v rámci zimní ligy tým z Hrdlořez. Chtěli jsme navázat na vítěznou vlnu aktivní hrou.Kluci se nezalekli výškové a ani věkové převahy. Do zápasu jsme vstoupili tak jak jsme chtěli,soupeře jsme od první minuty přehrávali kombinační hrou. Kluci plnili pokyny,které jsme si řekli. Veškeré standartky byly zahrány skvěle a vždy chybělo ke gólu kousek. I jsme dokázali zrychlit hru při autovém vhazování,ale stále zde jsou rezervy,kdy to úplně technicky nezvládneme. Nicméně posun je a budeme pilovat na tréninku.Velmi mne těší, že gól dalo sedm hráčů.Výsledek mohl skončit vyšším rozdílem,ale někdy jsme zakončovali až příliš zbrkle.Do brány na zkoušku nastoupil Ondra Kupka, který se vypořádal s novým postem skvěle. Celkově kluci zahráli zápas velmi slušně,kdy některé akce byly jak z učebnice. Kluci se snažili hrát rychle,převzít balón a hned hledat spoluhráče,dnes bylo nezpočet průnikových přihrávek…snaha zakončit..centry ze stran…opravdu radost pohledět! Zápasy nám ukazují,že jdeme správnou cestou,ale dál musíme tvrdě pracovat. Radost ze hry a chuť hrát musíme přenášet do dalších zápasů.A ještě jedno pozitivum,slyšel jsem kluky na sebe mluvit-jen tak dál!!Děkujeme za skvělý víkend a makáme dál!!

Meteor – Hrdlořezy 7:1(3:1)

Góly – Butsko,Votava,Kazda,Hladký,Pešek,Bláha,Dlabač

Zdeněk Kotulan