Zimní přípravné období našich mužstev pokračovalo i o tomto víkendu turnajovými a přípravnými zápasy. Ve středeční dohrávce 1. kola Memoriálu J. Kolína podlehli naši muži třetiligovému Kr. Dvoru 0 : 3. V sobotním 4. kole pak v místním derby porazili brankou Dvořáka Admiru 1 : 0 a připsali si tak v turnaji své druhé vítězství.

Velmi dobrými výkony se v turnajích dospělých prezentují i dorostenecké týmy U19 a U18, které  se tentokrát utkaly s účastníky I. A třídy. Ti starší porazili ve Weber Cupu Slovan Kunratice 7 : 1.  Svoji dobrou střeleckou mušku v tomto zápase předvedl Tomáš Přibyl, který se do soupeřovy branky trefil hned pětkrát. Výsledkově podobně si vedla na turnaji v Kyjích i U18, která tentokrát pokořila Čechii Dubeč 5 : 1.

Dva vítězné zápasy má za sebou U15, která nejprve v sobotu večer v rámci Memoriálu K. Tůmy porazila V. Žižkov 3 : 1 a v neděli dopoledne pak v přátelském zápase Opavu 1 : 0. Jejich mladší kolegové U14 stejnému soupeři podlehli 1 : 4.

Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu v Libni i turnaje SŽ, MŽ a Spř.

Programy všech turnajových zápasů našich mužstev spolu s průběžnými výsledky najdete na stránkách:

- www.fkmeteorpraha.cz v sekci turnaje,

- www.aritma.cz v sekci turnaje

- www.fotbal-motorlet.cz v sekci turnaje

- www.tjkyje.wgz.cz v sekci turnaje

ps