Prohra 3:4 s Pragovkou,do utkání jsme vstoupili katastrofálně a hned v1.minutě nabídli svou nekoncentrovaností soupeři šanci,soupeř nedal,ale z toho hned roh a už jsme prohrávali!Pak jsme se zvedli,srovnali na 1:1 po krásné kombinaci,soupeř hrál silový a jednoduchý fotbal,kdy dlouhým nákopem za naši obranu nás pak jejich větší a rychlejší hráči přesprintovávali.Párkrát nás i zachránilo břevno.Druhou půli jsme začali úplně jinak a po hrubkách soupeře jsme odskočili dvěmi brankami na 3:1 pro nás,ale pak začaly minely,které soupeř nemilosrdně trestal,nejdřív špatné vyběhnutí,zachrápání golmana ,3:2,pak nepochopitelná práce obou stoperů,kdy z výkopu brankáře se nechají překopnout a jejich útočník běží sám na branku 3:3!!A nakonec opět zaváhání našeho golmana Jakoubka a z rohu další gol 3:4!Chtěl bych pochválit Vojtu Peška,gol dal,na dva nahrál a hýřil aktivitou.Ostatní hráče za bojovnost,soupeř byl starší a pěkně nás brousil,ale jsem rád za takové utkání,to nás jen zocelí.Kaňkou zůstavají zranění Novotňáka,Vadima,Sikiho,pak další kteří silou vůle dohráli jako Míša Kotrč,Vlčák,už jsme ani neměli koho střídat,zbylo nám torzo týmu a o to víc mě mrzí,že někteří zdraví hráči odjedou s rodiči na hory!!Stav 3:4(1:1)goly:Matěj Soukup,Kryštof Winter,Vojtěch Pešek