VELMI RÁDI JSME PŘIJALI NABÍDKU OD SLEZSKÉHO FOTBALOVÉHO KLUBU OPAVA K PŘÍPRAVNÉMU UTKÁNÍ. TEN PŘIJEL NA VÍKEND DO PRAHY A SHÁNĚL SOUPEŘE. OPAVA HRAJE ELITNÍ ŽÁKOVSKOU SOUTĚŽ A JE NA 8. MÍSTĚ TABULKY. VČERA SE UTKALA NA ŠEBEROVĚ S KLOKANY A PROHRÁLA O BRANKU 4:3.

STEJNĚ JAKO VČERA S VIKTORIÍ ŽIŽKOV BYLO VIDĚT OBOUSTRANNĚ POHLEDNÉ UTKÁNÍ, HERNÍ DĚJ BYL VYROVNANÝ, VYLOŽENÝCH ŠANCÍ TOLIK VIDĚT NEBYLO, ALE I TAK BYLO NA CO KOUKAT. O VÍTĚZSTVÍ ROZHODL INDIVIDUÁLNÍ AKCÍ MOTYČKA. OPROTI MINULÉMU TÝDNU JSME DVOJZÁPAS ZVLÁDLI O MNOHO LÉPE, V OBOU ZÁPASECH JSME PŮSOBILI FOTBALOVĚ A SVĚŽE. Z VÝKONU CELKU A JEDNOTLIVCŮ JSEM OPĚT VELMI SPOKOJEN. PŘÍSTUP HRÁČŮ BYL PŘÍKLADNÝ.

JSEM VELMI RÁD, ŽE JSME DNES HRÁLI DOBŘE ORGANIZOVANĚ A NEDOSTALI BRANKU. DOPŘEDU JSME VŠAK MĚLI SPOUSTY AKCÍ, KTERÉ JSME NEDOTÁHLI DO KONCE. PŘEDEVŠÍM V ZÁVĚRU JSME NEDOKÁZALI VYUŽÍT NĚKOLIK PŘEČÍSLENÍ OBRANY. JSEM TAKÉ RÁD, ŽE JSME JAK VČERA, TAK I DNES, BYLI SCHOPNI ODEHRÁT I BEZ NĚKTERÝCH “KLÍČOVÝCH” HRÁČŮ.

KONFRONTACE BYLA SKVĚLÁ A JE PRO NÁS K ZAMYŠLENÍ, ZDA SE PŘÍŠTĚ NEVYDAT NA MORAVU K PŘÍPRAVNÉMU UTKÁNÍ?

FK METEOR VIII- SFC OPAVA 1:0

BRANKA: MOTYČKA