Na hřišti v Bedřichovské ulici se v sobotu uskutečnilo již 5. kolo ZT mužů Memoriál J. Kolína.

I když stále není o vítězi rozhodnuto, nejlepší pozici si před posledními dvěma koly vybudovala mužstva Záp a Hořovicka, která prozatím shodně získala 12 bodů. Zápy si vcelku bez problémů poradily s Kladnem 4 : 2 a Hořovicko porazilo překvapivě vysoko dosud favorizovaný Králův  Dvůr 4 : 1, který nyní na vedoucí dvojici ztrácí čtyři body. Jasno o celkovém vítězi tedy muže být už po příštím kole. V něm si to totiž rozdají právě Zápy s Hořovickem. Vítěz tohoto utkání se stane bez ohledu na výsledky posledního kola vítězem celého turnaje. V případě nerozhodného výsledku se ale rozluštění dočkáme až v posledním kole. Do boje o umístění mezi prvními třemi mohou stále zasáhnout jak domácí Meteor tak i Admira. Oba týmy ale shodně o ještě lepší pozici přišly v závěrech svých sobotních zápasů. Meteor i díky neproměnění řady příležitostí „jen“ remizoval s Č. Brodem(1 : 1) a Admira s Vykání(3 : 3), když ještě dvě minuty před koncem vedla 3 : 1.

Další zápasy na turnajích dospělých absolvovala i naše U19(Weber Cup) a U18 na turnaji v Kyjích. Obě mužstva tentokrát prohrála. Ti první 3 : 5 z Prahou 1999 a ti druzí s Trojou 1 : 4.

Mladší dorostenci U16 ve svém dalším zápase na ZT na Motorletu remizovali s domácí U17 2 : 2.

Do Memoriálu K. Tůmy(SŽ) tentokrát zasáhla pouze U14 a remizovala se svými vrstevníky z Motorletu 1 : 1. Nedělními zápasy pokračovaly i Zimní ligy SŽ, MŽ  a Spř v Libni.

Rozpisy turnajů jichž se účastní naše týmy a jejich výsledky najdete na stránkách:

- www.fkmeteorpraha.cz v sekci turnaje,

- www.aritma.cz v sekci turnaje

- www.fotbal-motorlet.cz v sekci turnaje

- www.tjkyje.wgz.cz v sekci turnaje

ps