V předposledním kole ZL pořádané naším klubem jsme hráli proti Českému Brodu. Opět se proti nám postavil výrazně větší soupeř. S nevýhodou jsme si tentokrát dokázali bez problému poradit. Od úvodu utkání jsme dali najevo kdo bude na hřišti pánem. Po 10 minutách jsme vedli 2:0 a vypadalo to na kanonádu,kluci měli velkou chuť. Ale opět jsme se trápili v koncovce!! Snažili jsme se o kombinační fotbal,a tentokrát jsme využívali oba krajní záložníky,který se snažili posílat centry do vápna. Soupeř hrál jednoduše,když měl balón, nakopl ho dopředu a občas nám to dělalo problém. Jeden nájezd perfektně zlikvidoval náš gólman Honza Petřík.Ve druhé půli jsme si na to snažili dávat pozor. Na 3:0 zvyšoval,dnes skvěle hrající Vašek Dlabač, který dnes zaznamenal hatrick. Soupeř korigoval po chybě našeho stopera s naším gólmanem,a je to škoda! Kaňkou je opět spoustu neproměněných šancí a větší klid v rozehrávce. Někdy jsme se zbytečně utápěli v kličkách a dělali si to zbytečně složité. Nicméně víme v čem se zlepšovat:-)

Meteor – Český Brod 4:1(2:0)