Sobotními zápasy na hřišti Meteoru v Bedřichovské ul. vyvrcholil 29. ročník fotbalového ZT „Memoriál Jiřího Kolína“. Už od minulého týdne byly známy týmy, které obsadily první dvě  příčky turnaje. Připomínáme, že vítězem se stalo mužstvo SK Zápy a jako druhé v pořadí skončilo mužstvo FK Hořovicko. Zápasy sedmého kola měly tedy vyřešit kdo získá pohár a cenu za třetí místo a samozřejmě určit umístění na dalších příčkách.

Bodově nejblíže třetímu místu byli před začátkem tohoto posledního hracího dne Cabelíci z Kr. Dvora, ale chřipková epidemie v mužstvu jim nedovolila k zápasu se Zápy přicestovat a tak byl zápas zrušen. K dosažení bronzové příčky se tak otevřela cesta dalším týmům(Č.Brod, Meteor, Admira). Na rozluštění této hádanky se nemuselo čekat dlouho. Po vítězství 5 : 2 nad Vykání     hned  v úvodním zápase se z třetího místa mohli radovat hráči Č. Brodu. V dalším zápase proti   sobě nastoupili celkově druhé Hořovicko a domácí Meteor. Středočeský tým, který po celý turnaj předváděl kvalitní a vyrovnané výkony tentokrát na svého soupeře nestačil a prohrál 1 : 3. Na konečné pořadí už neměl vliv ani poslední zápas turnaje mezi Admirou a Kladnem, ve kterém       po zásluze zvítězil tým z hlavního města 4 : 2. Tímto zápasem se tak uzavřel další ročník z dlouhé historie zimních turnajů v kopané dospělých jež FK Meteor Praha VIII každoročně pořádá.

Za to,  že turnaj proběhl bez problémů a vážnějších zranění je potřeba poděkovat všem zúčastněným družstvům za kvalitní výkony, disciplinovanost, obezřetnost a ohleduplnost vůči svým soupeřům. Dále pak delegovaným rozhodčím, ale především obětavým pořadatelům jako jsou např. V. Burminov, J. Novotný, J. Duchan, L. Došlý bez nichž se takové akce jen stěží organizují.

Společně se tak těšme na další – jubilejní – 30. ročník „Memoriálu Jiřího Kolína – 2019“

Konečné pořadí turnaje:

1) SK Zápy, 2) FK Hořovicko, 3) SK Český Brod, 4) FK Meteor Praha VIII, 5) FK Admira Praha, 6) FK Králův Dvůr, 7) FK Čechie Vykáň, 8) SK Kladno.

Nejlepším střelcem turnaje se s pěti brankami stal domácí hráč Ezeala Chimezie(Erik)

všechny výsledky a tabulky z tohoto turnaje najdete na www.fkmeteorpraha.cz v sekci turnaje

ps