V posledním dohrávaném kole ZL jsme přijeli na půdu Admiry. Chtěli jsme po dvou nezdarech naplno bodovat a zahrát si sobotní finále,do kterého by nás posunulo pouze vítězství.Tento zápas se hrál systémem 7+1. Kluci k utkání přistoupili hned od úvodu velmi aktivně a snažili se plnit pokyny,které jsme si řekli v kabině. Míč na kopačkách jsme měli častěji než soupeř. Tentokrát až na vyjímky jsme se snažili o kombinační fotbal.Jediný problém bylo proměňování šancí…A proto první poločas skončil bezbrankově. Do druhé půle jsme vstoupili znovu aktivně a odměnou bylo vedení 1:0. Soupeř hrozil zejména z brejků a bohužel nás z jednoho potrestal a skóre srovnal. Líbilo se mi, že kluci chtěli vyhrát a gól je nerozhodil.Deset minut před koncem jsme šli opět do vedení 2:1 a tentokrát jsme si hubený výsledek pohlídali. Jsem rád,že v mrazivém počasí kluci dotáhli zápas zaslouženě k vítězství.Po dlouhé době jsme hráli na malé hřiště a občas nám prostor dělal problém.V sobotním finále nás čeká soupeř z Motorletu.

Admira Praha – Meteor Praha 1:2(0:0)

Góly – Vojta Pešek 2

Zdeněk Kotulan